Misyon İnsan Kaynakları. Gizlilik Politikamız

rsm

Gizlilik Politikamız

Misyon İnsan kaynaklarına bir iş ve eleman bulma sitesidir.

Misyon-ik.com olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyor ve sitemizde geçirdiğiniz süre zarfında bunu sağlamak için, kişisel bilgilerinizin mutlak güvenliği için gerekli teknolojik tedbirleri alıyoruz. 

Sitemiz her türlü çağdaş güvenlik sistemini uygulayan, gerekli teknolojik donanıma sahip sunucularda barındırılmaktadır. 

Kişisel bilgileriniz sitemizde form doldurmaya karar verdiğinizde, 
sizin bilginiz dahilinde toplanır. Kişisel bilgiler bireylerin isim, soyad, adres, telefon numarası, e-posta adresi bilgileridir ve sitenin amaçları dışında kesinlikle 3.kişilerle paylaşılmaz, reklam amaçlı kullanılmaz.

Misyon İK, Türkiye İş Kurumu tarafından verilen 30.03.2006 tarih, 132 belge no’lu “ÖZEL İSTİHDAM BÜROSU” Lisansı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Özel istihdam büroları iş yerlerinin yanı sıra internet kanalıyla da danışmanlık faaliyetinde bulunurlar.

Güvenliğiniz için hizmet aldığınız kurumun Yetki Belgesinin olup olmadığını mutlaka sorgulayın. Gerek İş Kanunu gerekse Türkiye İş Kurumu Kanununda da belirtildiği üzere, bu alanda sadece 
Türkiye İş Kurumu ve Türkiye İş Kurumu’ndan izin alan Özel İstihdam Büroları yetkilidir.

www.misyon-ik.com sitesinde uygulanan gizlilik politikası ile ilgili; her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi bize info@misyon-ik.com adresinden iletebilirsiniz.

Gizlilik Prensipleri’mize gösterdiğiniz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.

Misyon İK prensiplerinden ödün vermez, Müşteri Memnuniyetini sağlamak ve güven ortamında hizmet vermek temel ilkelerindendir.
Arayın, Gözünüz arkada kalmasın, rahatınıza Katkımız olsun…

İLETİŞİM

Misyon İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri
Adres :Postane Mahallesi Şafak sokak Kaptan apt. NO:8 Daire 2 Tuzla/İSTANBUL
GSM : 0 (533) 200 24 57
info@misyon-ik.com - info@bakici-dadi.com
MİSYON TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen 30.03.2006 tarih, 132 no. 'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir. 4904 sayılı Türkiye iş kurumu kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması, ücret alınması yasaktır.

www.bakici-dadi.com


Copy right Misyon İnsan Kaynakları, tüm hakları saklıdır. | AloraNET / Gizlilik Politikamız
Sayaç